WhatsApp

Hakkımızda

EMF Yapı Malzemeleri, 2018 yılının başlarında kurulmuş olup hem kamu kuruluşlarında hem de özel sektörde muhtelif alt yapı ve üst yapı işleriyle hizmet vermektedir. Şirketimizin hedefi; mükemmeliyetçi bir yaklaşım ile her iş ve proje için en uygun malzemeyi, teknolojiyi ve ekipmanlar sağlayarak işlerini en iyi şekilde tamamlamaktır. Kurulduğundan bu yana EMF Yapı Malzemeleri farklı altyapı projelerinde başarılar elde ederek sürekli ilerlemekte olup; sulama, baraj yapım, bakım ve onarımı, elektrik altyapı işleri, taşkın koruma gibi geniş bir aralıkta çalışmaktadır. Kendini sürekli geliştiren deneyimli ekibimiz ve personelleriyle beraber son derece profesyonelce hareket ederek, bünyesine kattığı her proje ve işi zamanında en iyi şekilde teslim etmeyi garanti etmektedir. Bu sayede mükemmel sonuçlar elde ederek sektörde yenilikçi bir yaklaşım sergilemeyi hedeflemektedir.

Faaliyet Alanlarımız
Baraj Yapım, Bakım ve Onarım
Gölet Yapım, Bakım ve Onarım
Baraj ve Gölet Sulaması İkmali
Heyelan Taşkın Koruma İşleri
İçme Suyu İsale Hatları Yapım Onarım
Doğalgaz Boru Hattı Bakım, Onarım, Kumlama ve Boyama
Çevre Düzenlemesi
Elektrik Alt Yapı İşleri
Alt Yapı ve Deplase İşleri

Vizyon
Türkiye'nin sektöründe öncü firmalarından biri olmak için, alt yapı ve üst yapı projelerinde son teknolojiyi kullanarak eserler oluşturmak. Bunları yaparken doğaya saygılı ve ürdürülebilirlik ilkelerini gözeterek tasarımlar geliştirmek. Teknolojimizin verdiği avantajları maksimum seviyede değerlendirerek en etkin çözümleri sunmaya çalışmak.

Misyon
Gelişen inşaat teknolojilerine uygun dünya standartlarında yapılar üreten, toplumsal yaşama katkıda bulunan, istihdam yaratan bir kurum olarak, tecrübeli ve eğitimli personelimizle birlikte hem kaliteyi hem de iş güvenliğini her zaman ileri seviyelere taşıyarak hizmetlerimizle müşteri memnuniyetinin en ön planda tutulmasıyla örnek bir firma olmak.

Kalite
Müşterilerimizin gereksinimlerini ve beklentilerini toplam kalite bilinci ile karşılamayı; şartname ve standartlarına uygun üretim yapmayı proje sonrası güvenilir ve sürekli hizmet vermeyi amaç edinmek. Böylelikle her zaman en iyi hizmeti sunmak adına titizlikle incelemeler gerçekleştirmek. Kaliteli çalışmalarla mükemmelliğe ulaşma hedefi doğrultusunda hareket etmek.

EMF TANITIM